Recenze Biolit

OK.

Ověřený zákazník Hnojiva Praha Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2016

Zakoupeno v Hnojiva Praha

• nemusím stříkat v místnosti a funguje

nemusím stříkat v místnosti a funguje

• Funguje spíše na komáry
  • Nefunguje na mouchy. Měl jsem to zapnuté celý den, ale mouchy vesele lítaly dál.

Rozhodně bych si to už nekoupil. Jsou to vyhozené peníze.

Přidáno: 26. července 2016

Zakoupeno v VMD

• používám chvíli, ale zabírá, nesmrdí, zvířatům to nevadí

funguje

• Dle popisu chrání místnost asi 2.5 m x3m

Proč m3 uvádějí pouze uvnitř balení,protože by si to v obchodech nikdo nekoupil.

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

...

• Mám biolit s green tea, protože jsem si myslela, že to bude menší smrad. Fakt je, že žádný z komárů nepřežije, máme otevřené dveře do kuchyně a zabije to i komáry v kuchyni, jak je to silné.
  • Hutný zápach, když si ho na noc dám, špatně se mi dýchá a někdy i ráno bolí hlava. Chtělo by to líp vychytat složení.

Komáry to zabije, ale způsobuje špatný spánek, bolesti hlavy a někdy mám i ucpaný nos. Bohužel jsem zatím nic lepšího nenašla, komáry, kteří přenáší různá onemocnění, se štípat nenechám.

Přidáno: 2. června 2013

• okamžitě hubí mravence
  • smrdí
  • dráždí
  • neučínkuje 6 týdnů jak píšou
  • nekdy se mi stane že i po 3 hodinách mravenci už zase přelézají přes nastříkané místo

zatím jsem nic lepšího nenašel ale moc z toho nadšený nejsem.

• asi nic
  • po zapnutí šíleně smrdí, že Vás to praští a bez otevřeného okna je v místnosti na padnutí

absolutně nevhodné pro lidi s alergiemi

• Nevím,ještě sem ho neotevřel...
  • Takže když si to člověk zapne na noční spaní,musí být otevřený okno?Mám astma a nerad bych se ve spánku udusil..

Rád se nechám inspirovat novými prostředky.

Přidáno: 15. května 2011

Zakoupeno v VMD

• zabral rychle a účinně

vypadá dobře

Přidáno: 2. března 2011

• dlouhodoba učinnost
  • muže to obliznot pes takže ne všude hu mužu dat

kvalitni ale spiš pro lidi co nemaji zvědaveho psa

Přidáno: 30. ledna 2011

• velice účinný
  • velké balení
  • opravdu nízká cena
  • dlouhodtrvající účinek
  • dá se sehnat téměř všude
  • silně toxický
  • dráždivý
  • silný a nepříjemný zápach
  • nebezpečný pro děti a domácímazlíčky (díky své jedovatosti)

Tento přípravek Biolit Plus proti mravencům používáme vždy a tento dotěrný hmyz, vím sice, že to není ekologicé a je to agresivní, ale jak jinek se máme mravenců zbavit? Biolit je léty prověřená sázka na jistotu a vždy zaručeně zničí vše živé. Jeho nebezpečí tkví v jehotoxicitě. Je totiž velmi nebezpečný pro psy a kočky, které by mohlymít problémy pokud by místo postříkané tímto sprejem začaly olizovat. Zároveň je nebezpečný také pro děti ale i dospělé protože je hodně toxický, dráždivý a jeho zápech je velice štiplavý, dlouhotrvající a nepříjemný.´Po aplikaci je jeho účinek dlouhotrvající. A cena je naprosto super!

Verca_2010 Verca_2010

Přidáno: 1. ledna 2011

(naposledy upraveno 4. ledna 2011)

• Velice šikovná a praktická záležitost
  • 100% likviduje všechen otravný hmyz, který se Vám dostane do místnosti
  • Stačí zapnout do zásuvky a kapalina se začne po chvilce odpařovat
  • Přístroj je uzpůsoben na použití jak tekuté náplně ve skleničce tak i pro polštářky
  • Při delším používáním v místnosti je třeba občas vyvětrat
  • Přípravek lze používat v blízkosti psů a rostlin.
  • Cena v akci je OK

Tento elektrický odpařovač s tekutou náplní s účinkem proti komárům a veškeré létavé štípající havěti jsem prvně zakoupila před čtyřmi roky a když jsem si ověřila účinnost, tak jsem postupně dokoupila další strojky, tak abychom v každé místnosti měli jeden. Což v pohodě postačí, protože jedna náplň s účinností na zhruba 60 dnů, vystačí pokrýt místnost do 30 m2. Protože ale nechávám odpařovač v zásuvce někdy i přes den, protože máme v blízkosti vodní plochu a na zahradě bazén, takže o štípající komáry nemáme nouzi, vydrží jedna tekutá náplň zhruba na 45 - 50 dnů. I když máme sítě na oknech i balkónových dveřích, neubráním se tomu, že otevřenými dveřmi stejně komár vlétne. Rozhodně je účinek tohoto odpařovače znatelný, i když zrovna vloni jsme občas poštípání komárů neunikli, ale asi bychom měli s komáry mnohem větší problémy. Když dávám odpařovací strojek do zásuvky, musím dbát na to, aby lahvička s tekutou náplní, kterou zespodu na závit odpařovače přišroubuji, byla ve svislé poloze. Díky tomu, že hlava odpařovače je částečně otočná, tak se dá přizpůsobit i atypické zásuvce tak, aby tyčinka, přes kterou se náplň díky strojku vypařuje, byla vždy pokud možno kolmo a ponořená v kapalině. Po sezóně komárů pak strojky očistím a schovám napřesrok, kdy si zakoupím nové náplně. I když náplň má šroubovací uzávěr, snažím se vždy načatou náplň vypotřebovat do konce sezóny, protože si myslím, že dlouhodobým uskladněním načaté náplně, i když uzavřené víčkem, ztrácí tato tekutá náplň proti komárům svou účinnost. Náplně se vyrábí ve dvou provedeních, buď standartní nebo s přídavkem Tee tree oil, která je trošku více parfémovaná.

Přidáno: 31. července 2010

• Ověřená kvalita časem
  • velmi levný
  • účinný
  • snadno sehnatelný
  • Trošku drastický způsob zbavování se hmyzu a brouků
  • nepříjemný zápach
  • velmi dráždivý

Tak Biolit Plus je asi všem známý prostředek na hubení hmyzu, brouků, pavoukovců. Já ho často používám na pavouky, jelikož se jich naprosto šíleně bojím. Biolit je ve spreji, takže stačí zamířit na nezvaného návštěvníka a stříknout, někdy to chce větší dávku. Pavouk chvíli pomateně běhá, nakonec spadne mrtvý na zem. Biolit je velmi levný, 100% účinný. Bohužel je to trošku drastičtější způsob zbavování se potvor z hmyzí říše. Co mi opravdu hodně vadí je silný zápach, který se objeví po použití spreje. Výrobce uvádí, že je svěží citrónový, já bych spíše řekla, že je naprosto dusivý. Zvláště po silném použití se v místnosti špatně dýchá, pálí oči a dráždí to hlasivky. Určitě doporučuji pokoj důkladně vyvětrat, zvláště bych po bezprostředním použití biolitu v místnosti nikdy nespala. Hlavně ho nestříkejte po zvířatech, jako jsou například kočky, kvůli blechám, mohli byste jim ublížit, přípravek na kůži silně štípe. Nedoporučuji stříkat v místnosti, kde jsou zvířata.

• Plní, to co slibuje
  • nezapáchá
  • klidné noci bez komárů
  • není moc drahý
  • Lehce se vypotřebovává
  • nutnost dokupovat nový

Tak tohle je naprostá bomba v boji proti komárům! Skutečně splní to, co reklama slibuje a pro co byl stvořen. Stačí jen vybalit z balení nádobku, zasunout ji do zásuvky a můžete si jít klidně lehnout a spát, komáři na vás skutečně nepůjdou. Ti co byli v místnosti budou paralyzováni a ostatní si netroufnou do místnosti vletět. Klidně můžete nechat otevřené okno. Sice to asi není moc pěkné, takhle zabíjet živočichy, ale co se dá dělat. Jinak jsem minule viděla na vlastní oči, co to s komárem dělá. Asi po 5 minutách od zapojení do zásuvky začnou komáři padat ze stěn a stropů paralyzovaní a nehybní na zem. Biolit je účinně hubí. Pomáhá i proti mouchám a muškám, bohužel se bojím zapínat ho v místnosti se zvířaty, aby nedošlo k nějakému špatnému ovlivnění a ohrožení jejich zdraví. U savců se tak nebojím, ale u plazů, obojživelníků, plžů to bych raději nezkoušela, jsou to citliví tvorové, tak abyste o ně zbytečně nepřišli.

Zobrazuji 101 - 117 ze 117 recenzí 1...2 3 4 5 [ 6 ]